Forum Modlitwa Wstawiennicza Strona Główna Modlitwa Wstawiennicza
Forum Modlitwy
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Proroctwo do Polski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Modlitwa Wstawiennicza Strona Główna -> Wykładnia Snów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Christi
AdministratorDołączył: 27 Sty 2011
Posty: 192
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 21:04, 08 Cze 2011    Temat postu: Proroctwo do Polski

I Proroctwo dla Polski

Na początku poprzez Ducha Świętego widzę, Boże kobiety i mężczyzn w tym narodzie, wołających do Boga o zmiany ich serc.....O więcej Jego samego, o więcej Jego prawdy, o więcej Jego chwały, o więcej Jego Ducha. Oni klęczą w skrytości Najwyższego, ukryci w Bożych rękach. Oni szukają sposobu wchodzenia i wychodzenia z czystym dźwiękiem, z czystym poselstwem o rzeczywistości Jezusa Chrystusa – o Królestwie Ewangelii – rozpaczliwie poszukują ścieżek wejścia i wyjścia na drogę, którą każdy mógłby naśladować. Oni mocno wołają do Boga, jak długo Boże? Kiedy Boże? Ale Pan zaczyna pokazywać mi, że tam nie ma śladów dla nich, aby podążać, jedynie ścieżki poprzednio położone przez mądrość ludzką, ale jest tylko jedna droga dla Polski – ci, których Bóg powołał, muszą zacząć kroczyć za Duchem Świętym w nowy sposób, w prawdzie o osobie Jezusa Chrystusa i w prawdzie o Jego życiu. On jest jedynie tą drogą, prawdą i życiem. To jest ścieżka położona jedynie przez Ducha Świętego, ale to nie jest dla lękliwego serca, ale dla dzielnych i odważnych, którzy nie umiłowali życia bardziej niż śmierć, którzy mogą wstrząsnąć narodami i zmienić je na chwałę Boga. Będą ogłaszać rzeczywistość Jezusa Chrystusa, imię ponad wszystkimi imionami przez moc Jego Świętego Ducha, przez grupę wypróbowanych i wyćwiczonych na pustyni ludzi. Bóg wzywa tych, którzy jak Noe będą budować w Polsce przez Ducha, którzy nie będą rozumiani w tym narodzie przez ludzi, zniewolonych przez bożki i religie. Jak Noemu Bóg będzie objawiał tym wielkim mężczyznom i kobietom, którzy będą ryzykowali wszystko, aby pójść za Nim, plany i strategie Jego serca. Oni zaryzykują prześladowanie i reputacje oraz zaryzykują ośmieszenie, aby budować z Duchem. Oni będą budować duchowy dom – miejsce, gdzie Jego chwała może mieszkać. Pan mówi jednak to nie będzie łatwe, ponieważ znajdują się tam silne religijne warownie, które trzymają ten naród w związaniu i zniewoleniu bóstwami. Kto zacznie budować dla Mnie? Nie oczekując żadnej chwały, aby Moje Imię zostało wywyższone pośród ludzi tego narodu zwanego Polską. Ponieważ to jest Moje Imię, które będzie wychwalane, nie imię człowieka, ale Moje Imię. To jest Moje Imię, od którego popłynie cała władza i moc. To jest Moje Imię, od którego wszystko pochodzi i jest kształtowane i powoływane do istnienia. Kto zaryzykuje życie, aby budować w Moim Imieniu? Ponieważ wielu śmiało się z Noego, kiedy zaczął budować..... wielu wyśmieje tego i będzie prześladowany ten, kto pozostanie lojalny dla Mnie i będzie prześladowany dzień po dniu za Moje plany dla tego pokolenia.
Arka nagle powstała pośród ludzi, którzy śmiali się z Mojego sługi Noego. Szydzili cały czas jak on budował i nie wierzyli, że zobaczą coś czego nie było nigdy wcześniej. Oto co zrobię w Polsce. Powierzę Moje tajemnice Moim sługom, którzy będą gotowi zapłacić cenę, aby Moje Imię było wywyższone wśród tego narodu. - MOJE IMIĘ, MOJE IMIĘ, MOJE IMIĘ.To nie będzie budowane na mądrości ludzkiej, czy dla ludzkiej chwały, ale dla Mojej chwały, to będzie żywy kościół, schronienie,bezpieczna arka, chroniąca przed zniszczeniem i duchową powodzią, przychodzącą na ziemię. To będzie miejsce życia, obfitości i uzdrowienia, nie miejsce kościelnej formy i struktury, w której nie można odnaleźć życia..... To będzie miejsce Mojego Imienia, imię ponad wszystkie imiona, imię Jezus...niema żadnego innego jak imię Jezus, nie ma żadnego innego.
Mężczyźni i kobiety odpocznienia, mężczyźni i kobiety pokoju, pochodzący z Polski, nie kochajcie swojego życia bardziej niż śmierć, aby warownie mogły być złamane, a Moje Imię wywyższone.II Proroctwo dla Polski

W wizji zobaczyłam długi szereg ludzi...ich wołanie było zdecydowane i pewne. „Daj mi chleba”
To jest wołanie wychodzące z Polski, ale wołanie tworzące się w Królestwie Ducha. „Daj mi chleba”. To jest wołanie pochodzące z ubogiego ducha, który został wysuszony tak że podsunął ludziom wołanie o więcej. Jednak wielu nie wie o co woła, a tak naprawdę wołają o chleb. Chleb podtrzymuje, daje życie, daje zadowolenie i karmi. Jednak prawdziwy chleb życia był powstrzymywany dla Polaków i zamiast tego otrzymywali substytut tak że w rzeczywistości nie miał znaczenia. To nie syciło i nie dawało życia. Oni jedli, ale nigdy nie byli zadowoleni. To jest religia i nie jest bogata i pełna życia. Prawdziwym chlebem życia jest Jezus Chrystus. Nie ten, o którym mówi człowiek, ale Ten, o którym Bóg mówi, ze jest - tak jak Duch Święty objawia Syna. Syn jest Chlebem Życia, Chlebem, który podtrzymuje, karmi i daje pełne zadowolenie wciąż pragnącym więcej ludzkim sercom. Jezus jest tym, kogo Polska potrzebuje. Nie Jezus ubrany w religijną formę czy strukturę, ale prawdziwy Jezus. On przychodzi, aby zadowolić spragnione więcej ludzkie serca. On przychodzi. Nie na chwilkę. Nie jako metoda. Nie jako program. Boży Syn objawi Siebie tym zgłodniałym i zdesperowanym w Polsce.

Potem jak się modliłam otrzymałam poniższy fragment z Księgi Wyjścia 3,7-10:

Wj 3:7-10
7. Pan mówił: Dosyć napatrzyłem się na udrękę ludu mego w Egipcie i nasłuchałem się narzekań jego na ciemiężców, znam więc jego uciemiężenie.
8. Zstąpiłem, aby go wyrwać z ręki Egiptu i wyprowadzić z tej ziemi do ziemi żyznej i przestronnej, do ziemi, która opływa w mleko i miód, na miejsce Kananejczyka, Chetyty, Amoryty, Peryzzyty, Chiwwity i Jebusyty.
9. Teraz oto doszło wołanie Izraelitów do Mnie, bo też naocznie przekonałem się o cierpieniach, jakie im zadają Egipcjanie.
10. Idź przeto teraz, oto posyłam cię do faraona, i wyprowadź mój lud, Izraelitów, z Egiptu.
(BT)

To jest rzeczywiste wołanie – głębsze wołanie, które tworzy się wzdłuż i w szerz Polski. Oni wołają o prawdziwą wolność z opresji i związani religią. Bóg już zauważył to wołanie: On kocha Polskę. Nadchodzi wielu wyzwolicieli do narodu i z narodu – wielu. Oni przychodzą z czystymi sercami, aby przynieść uwolnienie. Wolni do bycia - których oni wezwali - do bycia w Chrystusie.

Słowo prorocze podane przez Debore Westbrook w 2006 roku.

Tłumaczenie: K.C.Czyż


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Christi dnia Nie 21:06, 12 Cze 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Christi
AdministratorDołączył: 27 Sty 2011
Posty: 192
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 20:34, 11 Cze 2011    Temat postu:

To pierwsze proroctwo jest dla mnie potwierdzeniem tego co Pan mi mówił rok temu, czułam, że jest czas, aby wzywać ludzi do wejścia do Arki, bo potop zła i sądu Bożego nadchodzi, każdy kto znajdzie się w Chrystusie będzie bezpieczny...Bóg jest ucieczką i bezpieczną warownią!

Drugie potwierdzenie dostaliśmy mailem od H.F.:
"...powoli zbliżamy sie do końca czasów łaski... stopniowo wskazówki na Bozym zegarze sie przesuwają... sądy juz wisza nad ziwemią, a nawet już spadają w róznych miejscach. nasze rodziny, nasz kraj potrzebuja Bożej ochrony - BOŻEJ TARCZY ANTYRAKIETOWEJ - cokolwiek to znaczy! Potrzebujemy wszyscy znaleźć sie w BOŻEJ "ŁODZI RATUNKOWEJ", KTÓRA PAN PRZYGOTOWAŁ dla wybranych, którzy zostana przeniesieni nad "wodami potopu" czyli nad sądami/plagami, jakie maja spaść na Ziemię i niepokutujacych, zuchwałych grzeszników, którzy szydzą z Boga i nasmiewaja sie z Bozych sług. Dokładnie tak samo, jak w czasach Noego - PAN zachowa wierną resztkę. Wszystko juz jest przygotowane... ale to PAN sam zadecyduje kiedy to dokładnie nastapi. Wierzę, że zgodnie z tym, co PAN przyrzekł w swoim Słowie - zostaniemy w porę uprzedzeni i poprowadzeni do ARKI BOŻEJ przez Jego aniołów - gdyż "PAN nie czyni nic, jesli wczesniej nie objawił swego planu swoim sługom - prorokom", tak więc ci, co mają byc uratowani i zachowani (czyści i święci) - będą w odpowiednim czasie wyprowadzeni z tego zamieszania i wprowadzeni do MIEJSCA SCHRONIENIA.

Musimy każdego dnia czuwać! teraz nie możemy sobie pozwolic na wakacje... na drzemkę i zabawę w kościół. Doktryny nikogo jeszcze nie zbawiły, nie doprowadziły do poznania Boga, raczej przeciwnie. Dlatego musimy całkowicie spolegac na Panu Jezusie Chrystusie i pozwolic sie prowadzić Jego Duchowi - innej Drogi do ARKI nie ma!"


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Christi dnia Nie 16:18, 19 Cze 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chazah
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 17:03, 15 Cze 2011    Temat postu:

Tak, to jest Słowo prorocze dla Polski.

PAN przygotowuje ARKĘ ZBAWIENIA, ARKĘ niczym ŁÓDŹ RATUNKOWĄ dla naszego znękanego i zniewolonego przez ludzkie systemy, narodu. Narodu, który stracił już nadzieję na ludzką pomoc i zaczyna się budzić i wołać do Boga o ratunek i miłosierdzie. Jest coraz więcej głodnych, spragnionych, zdesperowanych Polaków szukających prawdziwego Chleba, Świeżej Manny z Nieba i Bóg w swym miłosierdziu da tym wszystkim głodującym i spragnionym Swój Chleb Żywota - Jezusa Chrystusa. ON jest naszą OPOKĄ, naszym schronieniem, naszą Arką, naszą nadzieją i naszą jedyną ucieczką.

"Bo PAN jest naszym Sędzią,
PAN naszym prawodawcą,
PAN naszym Królem: ON NAS WYBAWI!"

(Izaj.33,22)

"Nuże, wszyscy, którzy macie pragnienie, pójdźcie do wód, a którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie!
Pójdźcie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia WINO i MLEKO!
Czemu macie płacić pieniędzmi za to, co NIE JEST CHLEBEM,
dawać ciężko zdobyty zarobek za to, nie syci?
SŁUCHAJCIE MNIE UWAŻNIE, a będziecie jedli dobre rzeczy i tłustym pokarmem pokrzepi się wasza dusza!
Nakłońcie swojego ucha i PÓJDŹCIE DO MNIE,
SŁUCHAJCIE, A OŻYJE WASZA DUSZA,
bo JA chcę zawrzeć z wami WIECZNE PRZYMIERZE
z niezłomnymi dowodami łaski okazanej niegdyś Dawidowi!
Jak jego ustanowiłem świadkiem dla narodów, księciem i rozkazodawcą ludów -
TAK TY WEZWIESZ NARÓD, którego nie znasz,
a narody, które nie znały ciebie, będą śpiesznie podążać do ciebie, przez wzgląd na PANA, twojego Boga, i przez wzgląd na ŚWIĘTEGO IZRAELSKIEGO, gdyż cię wsławił.

SZUKAJCIE PANA, dopóki można GO znaleźć, WZYWAJCIE GO, dopóki jest blisko!
Niech bezbożny porzuci swoją drogę, a przestępca swoje zamysły i niech się nawróci do PANA, aby się nad nim zlitował, do naszego Boga, gdyż jest hojny w odpuszczaniu!"

(Izaj.55,1-7)

"Zbliżcie sie narody, aby słuchać, i wy, ludy, słuchajcie uważnie!
Niech słucha ziemia i to, co ją napełnia, okrąg ziemi i wszystko, co z niej wyrasta!
Gdyz rozgniewał się PAN na wszystkie narody, jest oburzony na całe ich wojsko,
obłożył klątwą, przeznaczył je na rzeź" (Izaj.34,1-2)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez chazah dnia Śro 17:05, 15 Cze 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Modlitwa Wstawiennicza Strona Główna -> Wykładnia Snów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin